Kaip nuvalyti etikečių klijus

Pas kiekvieną moterį, tame tarpe ir pas mane, laikui bėgant prisikaupia įvairių stiklinių, medinių, kartoninių, rečiau plastikinių indelių ir dėželių nuo įvairiausių pirkinių, bet dažniausiai – nuo kosmetikos priemonių. Prisipažinsiu, esu pametusi galvą dėl eterinių aliejų, kurie yra neatsiejama mano gyvenimo būdo (estetinio ir medicininio) dalis, todėl namuose gausu pilnų ir tuščių, didesnių ir mažesnių stiklinių buteliukų.

Vienos pakuotės labai greitai iškeliauja į šiukšliadėžę, tačiau kitų išmesti, kaip liaudyje sakoma, nekyla ranka. Labai jau mielos širdžiai. Tuomet aš, kaip tikra lietuvė, imu sukti galvą, kur galėčiau jas dar kartą panaudoti. Dabar tai vadinama tvarumu (labai madingas žodis).

Taigi, iki šiol vienintelė kliūtis prikelti tarą naujam gyvenimui buvo etiketės ir kainų lipdukai. Kartais atrodo, kad gamintojai, o dar dažniau pardavėjai, pastaruosius atspausdina ant tokio popieriaus, kurio ir su dantimis nenugremši. Ir būtinai užklijuoja pačioje matomiausioje vietoje, lyg duodami suprasti, kad kainos lipdukas yra svarbiausia, į ką pirkėjas turėtų atkreipti dėmesį.

Daugybę kartų mėginau etikečių klijus pašalinti spiritu, soda, indų plovikliu. Iki šiol patikimiausiai tarnavo skystis langams valyti, tačiau, kartais ir jis būdavo bejėgis. Ir štai šiandien radau puikią priemonę, kuri padėjo išgelbėti iš visų įmanomų pusių apklijuotą (o tai reiškia ir nulupus etiketes aplipusį klijais) veido kremo indelį. Tai – actas.

Ant vatos gumulėlio užpyliau lentynoje rasto raudono vyno acto ir gausiai juo ištepiau indelio šonus. Ant indelio dugno ir dangtelio viršaus actą tiesiog užpyliau ir palikau pastovėti. Po geros minutės viskas nusivalė paprasčiausiu sausu skudurėliu. Vualia!

Dabar turėsiu indelį, kuriame galėsiu laikyti nedidelį kiekį kremo, patobulinto eterinio aliejaus lašeliu.